Įspūdingą pasirodymą pademonstravusi Vaida Žūsinaitė: negaliu dirbti normalaus darbo tv3.lt
V. Žūsinaitė Hanoveryje įspūdingai pagerino asmeninį rekordą delfi.lt
V. Žūsinaitė pataria kaip pasiruošti varžybos per kelis mėnesius delfi.lt
Olimpietė Vaida Žūsinaitė tapo drabužių ženklo „Meilu“ veidu lrytas.lt
Rita Pivoriūnaitė ir Vaida Žūsinaitė išbandė slydimo treniruotę lrytas.lt
Vilniaus 20 km bėgime su Živile Balčiūnaite“ triumfavo V. Žūsinaitė ir J. Beržanskis delfi.lt
Lengvaatletė V. Žūsinaitė: bėgimas gali išmokyti vaiką kantrybės ir pasitikėjimo savimi delfi.lt
Vaida Žūsinaitė: siekti užsibrėžtų tikslų padėjo ir tėvų pavyzdys bei palaikymas tv3.lt
V.Žūsinaitė taip pat galėjo dalyvauti pasaulio čempionate, nes yra įvykdžiusi jo kvalifikacinį normatyvą. kauno.diena.lt
Motyvacija tinginiukėms: jaunos sporto trenerės Vaidos istorija įkvėptų bet kurią panele.lt
Traumą patyrusios V. Žūsinaitės artimiausias startas – bėgimas basomis delfi.lt
Vaida Žūsinaitė kviečia moteris į savaitgalio stovyklą alfa.lt
Pietų Korėjoje V.Žūsinaitė patyrė traumą delfi.lt
Lengvaatletė V. Žūsinaitė: judėjimas šeimoje turėtų būti skatinamas nuo vaikystės alfa.lt
Gabrielė Martirosianaitė, Rita Pivoriūnaitė ir Vaida Žūsinaitė stojo į kovą su krūties vėžiu 15min.lt
Interviu tv.lrytas.lt
Vaidos Žūsinaitės laimikiai Hanoverio maratone – asmeninis rekordas ir olimpinis normatyvas 15min.lt
Nuo šachmatų lentos iki maratono sportas.info
Bėgti pirmąjį gyvenime maratoną ir jį laimėti yra daugiau nei stipru. Viena iš nedaugelio, galinčių pasigirti tokia pergale, yra praėjusių metų rudenį „Danske Bank Vilniaus maratone“ triumfavusi Vaida Žūsinaitė 15min.lt
Lietuvoje yra du bėgikų veidai. Vienas – nuoširdus ir siekiantis tikslo, kitas – dėl mados balsas.tv3.lt
V. Žūsinaitė pergalę skyrė Anapilin išėjusiam pirmam treneriui delfi.lt
Kuriozai Lietuvos čempionate: teisėjai atėmė rekordą iš A. Palšytės, V. Žūsinaitė finišavo basa delfi.lt
Čempionės artimiesiems dovanoja „Danske Bank Vilniaus maratoną“ 15min.lt
Gabi lengvaatletė rėmėją rado savo privačioje treniruotėje lrytas.lt
Žūsinaitė dešimtoji lengvaatletė įvykdžiusi pasaulio čempionato normatyvą delfi.lt
Rekordą pagerinusi V. Žūsinaitė: „Tai – mano pirmas maratonas“ lrytas.lt
Pirmą maratoną bėgsianti V. Žūsinaitė: svarbiau rezultatas, o ne finansai delfi.lt
Lengvaatletė V. Žūsinaitė kviečia bėgioti kartu delfi.lt
V.Žūsinaitė nuo sporto nutolti neketina lrytas.lt
Sportas neatima gyvenimo - sportas tampa gyvenimu! delfi.lt
Vaida Žūsinaitė: daug kartų esu bėgusi kęsdama skausmą, bet niekuomet nepasitraukiau iš trasos sportin.lt
Klausimai, kurių nereikėtų užduoti bėgikui balsas.lt
V. Žūsinaitė: "Trakų pusmaratonyje" lenksiu Vėją balsas.lt
Vaida Žūsinaitė ištesėjo duotą pažadą 15min.lt
Sekmadienį Alytuje Žūsinaitė sieks asmeninio rekordo 15min.lt
Tradiciškai šventėje apsilankė viena perspektyviausių šalies lengvaatlečių Vaida Žūsinaitė balsas.lt
V. Žūsinaitė – bėgikė, laisvalaikiu gaminanti sapnų gaudykles delfi.lt
Lengvaatlečių varžybose Švedijoje V. Žūsinaitė finišavo trečia delfi.lt
Lengvaatletė Vaida Žūsinaitė universiadoje liko aštunta 15min.lt
Antrą vietą moterų 3000 m kliūtiniame bėgime užėmė Vaida Žūsinaitė (10:11.82 min.). Ilgai pirmavusi lietuvė galiausiai buvo priversta pripažinti Slovėnijos sportininkės pranašumą. sportas.lt
Vaida Žūsinaitė apie Olimpines žaidynes olimpinisbegimas.lt
Kraujo skonis burnoje, vėmimas, galvos svaigimas, raumenų skausmas, o kartais ir ašaros akyse – tai profesionalus sportas sportin.lt
GRAŽUOLĖ SPORTININKĖ ATSKLEIDĖ SAVO PASLAPTIS mieste.lt
SportINterviu: lengvaatletė Vaida Žūsinaitė apie „Žalgirį“, Čempionų lygą ir gražiausią Lietuvos sportininką sportin.lt
„Kaip tau gerai, kad tau nereikia dirbti ofise“, arba eilinė eilinio sportininko diena pagal Vaidą sportin.lt
Vaida Žūsinaitė: „Druskininkų maratone galima pasiekti puikių rezultatų, nes bėgti šiame mieste labai malonu“ sportin.lt
Vilniaus uždarų patalpų pirmenybėse pasiekti trys geriausi šalies sezono rezultatai delfi.lt
Lengvaatletė Vaida Žūsinaitė pateko ne tik į specialistų renkamą geriausiųjų, bet ir į populiariausiųjų sportinnkų dešimtuką alytausgidas.lt
Varžybų dalyvius pasveikino viena perspektyviausių šalies lengvaatlečių Vaida Žūsinaitė lrytas.lt
V.Žūsinaitė lengvosios atletikos varžybose Slovakijoje užėmė septintą vietą delfi.lt
Senesni straipsniai apie Vaida Žūsinaitę. delfi.lt
Šeštadienį Kuldigoje vyko tarptautinės "Kotrynos taurės" ("Katrinas kauss") uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo 22 lietuviai. Vaida Žūsinaitė 1500 m bėgime finišavo antra ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono resultatą (4.32,25). delfi.lt
Lietuvos uždarų patalpų studentų čempionate Vaida Žūsinaitė 1500 m rungtyje iškovojo pergalę. delfi.lt
Vaida Žūsinaitė Lietuvos uždarų patalpų čempionate nugalėjo 3000 m distancijoje. delfi.lt
Baltarusijos taurės varžybose Breste Vaida Žūsinaitė pasiekė asmeninį rekordą ir tapo nugalėtoja 5000 m bėgime (16:09,13). delfi.lt
Vaida Žūsinaitė laimėjo LLAF taurės varžybas 1500 m bėgime. delfi.lt
Penktadienį Valmieroje prasidėjo Valstybės prezidento prizų lengvosios atletikos varžybos. Vaida Žūsinaitė 3000 m kliūtiniame bėgime finišavo antra, pasiekė asmeninį rekordą, geriausią Lietuvos sezono resultatą ir pakilo į antrą vietą visų laikų Lietuvos sąrašuose (10.11,00). delfi.lt
Latvijoje baigėsi Prezidento prizų lengvosios atletikos varžybos tarp Baltijos šalių rinktinių. Nugalėjo šeimininkai latviai, lietuviai liko antri, estai - treti. Vaida Žūsinaitė nugalėjo 1500 m bėgime ir pasiekė asmeninį rekordą (4.20,33). delfi.lt
Austrijoje vykusiose tarptautinėse "Schweiger-Sport-Christian Leichtathletiknacht" lengvosios atletikos varžybose Vaida Žūsinaitė iškovojo pergalę 3000 metrų kliūtiniame bėgime. delfi.lt
3000 m kliūtinio bėgimo pusfinalyje Vaida Žūsinaitė trečią kartą per paskutines tris savaites pagerino asmeninį rekordą (9:58,37) ir tapo antra Lietuvos bėgike, įveikusia 10 minučių ribą. Savo antrame pusfinalio bėgime ji finišavo devinta, o čempionate užėmė 19-ą vietą. delfi.lt
Vaida Žūsinaitė tapo Lietuvos čempione 5000 metrų rungtyje. delfi.lt
„Baltarusijos lengvaatlečių atminimo“ varžybose Vaida Žūsinaitė 1500 m bėgime finišavo antra. delfi.lt
"Folksam Challenge" serijos antrosiose lengvaatlečių varžybose Uppsaloje (Švedija) Vaida Žūsinaitė moterų 3000 m bėgime finišavo trečia, pasiekdama asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 9 minutės 16,94 sekundės. delfi.lt
V.Žūsinaitė lengvosios atletikos varžybose Slovakijoje užėmė septintą vietą. delfi.lt
Austrijoje vykusiose tarptautinėse „Josko Laufmeeting“ lengvosios atletikos varžybose Vaida Žūsinaitė užėmė trečią vietą moterų 3000 m bėgime - 9 minutės 27,12 sekundės. delfi.lt
Tarptautiniame Vilniaus maratone ketvirtį maratono tarp moterų laimėjo Vaida Žūsinaitė delfi.lt
Vaida Žūsinaitė trečia 10 km bėgime prieš ktūties vėžį delfi.lt
„Viskas labai šaunu, pasiekiau savo asmeninį rekordą uždarose patalpose, - po finišo sakė nugalėtoja V. Žūsinaitė. delfi.lt
Vaida Žūsinaitė: visko gali būti 15min.lt
Vaida Žūsinaitė: ilgų distancijų poetė 15min.lt
Vaida Žūsinaitė: tai nebuvo geriausias sezonas 15min.lt
Sausio 13-ąją gimsusieji švenčia santūriai 15min.lt
Vaida Žūsinaitė (gimė 1988 m. sausio 13 d.) – lietuvių lengvaatletė, ilgų nuotolių bėgikė. Daugartinė Lietuvos čempionė. 15min.lt
Ryde (Austrijoje) vykusiose tarptautinėse „Schweiger-Sport-Christian Leichtathletiknacht“ lengvosios atletikos varžybose nugalėjo visi trys startavę Lietuvos sportininkai. 15min.lt
Baltarusijos lengvosios atletikos taurės varžybose Breste Vaida Žūsinaitė 5000 m nubėgo per 16 minučių 9,13 sekundės ir, pagerinusi asmeninį bei geriausią sezono rekordą, tapo nugalėtoja. 15min.lt